Кварки

Доступна платформа питань та відповідей, де є місце для науково-популярних обговорень українською. У Кварках ми об’єднуємо наш досвід, щоби знайти відповіді на будь-які запитання.

Портал «Моя наука»

Портал «Моя наука» з’явився восени 2011 року як спільний проєкт сайту science.ua та ініціативної групи вчених НАН України.

«Моя наука» це не тільки науково-популярні статті, але й команда досвідчених популяризаторів. Наші учасники заснували Київський клуб «Еволюція», стояли у джерела науково-популярної акції «Дні науки», організували лекції з медицини «molecula.club» та взяли участь у багатьох інших заходах.”

Лакібукс

Науково-популярна література для підлітків про сучасний світ. Ми залучаємо авторитетних письменників та науковців, перекладачів, ілюстраторів, психологів та освітян і довіряємо наші книги різним вітчизняним видавництвам.

Вулична Астрономія

Потужна група астрономів-аматорів, яка об’єднує ентузіастів з усіх куточків України

Ви або ваша організація поділяє наші цінності та бажання популяризувати науку та критичне мислення? Разом можна зробити набагато більше. Надсилайте свої пропозиції чи контакти будь-яким зручним способом.”