1 min read

Стало відомо, на чому працює доповнена реальність Magic Leap

Стало відомо, на чому працює доповнена реальність Magic Leap

Гамір довкола доповненої реальності від новоствореного стартапу Magic Leap виник скоріше через серію тизерних відео та шаленого успіху під час краудфандингової кампанії. Тепер у мережі з’явилось фото пристрою, який має перевернути наше сприйняття реальності, однак він геть не виглядає таким.

Прототип виявився дуже далеким прототипом

Обіцянки створити надзвичайно реалістичну доповнену реальність та яскраві відео допомогли Magic Leap зібрати понад 1.4 мільярди доларів інвестицій. Однак стан розробки досі був засекречений самою компанією, і це породжувало чимало пліток.

Допоки журналіст видання Business Insider не зробив це фото:

Прототип на фото, як повідомило джерело видання, має внутрішню назву “PEQ0”. І їхній виглядає він, як справжнісінький прототип – у сенсі – він досить далекий він довершеності.

Через це у бік компанії надійшло чимало обвинувачень, зокрема у тому, що для свого маркетингу Magic Leap використовував технічні засоби, яких може й не бути у фінальному продукті.

Керівник компанії Magic Leap Роні Абовітц закликав працівників “ігнорувати все це” та “зосередитись на тому, що ми робимо”.

Поки що, Magic Leap зберігає мовчання. Однак за декілька тижні стане відомо, чи справді цей стартап досяг заявленого успіху, як показано у промо-роликах.