В Індонезії пітон завдовжки 7 метрів повністю проковтнув селянку

Пітон (удав)
Пітон

У місцині Муна, що у Південно-Східному Сулавесі, місцева мешканка була знайдена мертвою всередині довжелезного пітона, повідомляє видання The Jakarta Post.

За повідомленнями місцевої поліції, домогосподарка Ва Тіба зникла у четвер, коли пішла перевірити кукурудзяну плантацію на відстані 1 км від її помешкання.

Помітивши відсутність жінки, родичі зниклої почала пошуки лише вранці. Сестра Ва Тіби пішла за нею на плантацію, однак знайшла лише її сліди, а також залишені смолоскип та мачете.

На допомогу родині прийшли селяни та за декілька годин знайшли неподалік дорослого пітона з роздутим шлунком. Тварину вбили, а з її нутрощів дістали тіло зниклої селянки. Жінці було 54 роки.

Імовірно, жінка померла ще до того, як її проковтнув удав, оскільки ці тварини схильні душити своїх жертв та знерухомлювати їх своїми м’язами.

Як зазначають в агентстві Associated Press, повідомлень про вбивства людей пітонами надзвичайно мало. У дикій природі в їхній раціон можуть потрапити мавпи, свині та інші ссавці.

У березні минулого року в Індонезії пітон проковтнув 25-річного чоловіка.

3 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Таємна мова дерев

Переважна частина лісу живе в тіні дерев-гігантів, в яких листяний покрив розташований найвище та охоплює найбільшу територію. Це…
Мікрораптор
Далі

Як дослідники встановлюють забарвлення тварин з минулого Землі

Якого кольору були мешканці мезозойського лісу? Наскільки наука може помилятися та абсолютно новий комплексний підхід до відновлення зовнішнього…
Далі

Отруйні коти? Дослідження вказало на справжню природу алергенів пухнастих

Міжнародна команда вчених під керівництвом дослідника із Квінслендського університету виявила, що отрута, яку використовують для самозахисту маленькі примати,…