Супутник зафіксував атмосферну гравітаційну хвилю над Австралією

Weather Zone | Hamawari-8

Поки гравітаційні хвилі, що ширяться космічним простором, вдається зафіксувати лише лазерними інтерферометричними обсерваторіями, схоже явище іноді можна спостерігати в атмосфері Землі завдяки метеорологічним супутникам.

Явище, відоме як атмосферні гравітаційні хвилі, вдалося зафіксувати на серії супутникових знімків атмосфери неподалік північного узбережжя Західної Австралії.

На знімках, отриманих 21 жовтня, повітря рухається від узбережжя материка та формує над океаном концентричні кола з білим забарвленням, наче брижі на поверхні ставка.

Компільована серія знімків супутника демонструє поширення атмосферних гравітаційних хвиль. Джерело: Andrew Miskelly, Himawari-8.

За повідомленням австралійського метеорологічного порталу, ці білі утворення є хмарами, що формуються на гребінцях атмосферних гравітаційних хвиль. На початку тижня холодне повітря, виштовхнуте ураганом над північною частиною Західної Австралії, почало формувати атмосферні брижі, які зазвичай неможливо побачити з землі.

Коли атмосферні хвилі розповсюджуються горизонтально, повітря в них підіймається від теплих потоків та опускається під дією гравітації. В деяких випадках, волога в повітрі, що підіймається, формує білі хмари, яки згодом зникають по мірі зниження на гребні.

Саме білі хмари дозволили зафіксувати унікальне явище на знімках японського метеорологічного супутника Himawari-8.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

35 Shares:
1 comment
  1. Магнетизм і гравітація. це лише проявлення взаємодії ефіру і матерії. Ніяких гравітаційних хвиль у Всесвіті не існує, є лише 5 видів потоку ефіру (гравітаційних взаємодій). Це потік ефіру метагалактики. галактики, зірки та зіркової системи. змішаний (комбінований) планетний, та квантова гравітаційна взаємодія. Кожна система своїм обертанням коригує так звану гравітаційну сталу для своєї системи, та вирівнює взаємодії в метагалактиці торсійною енергією (комбінованою енергією (ефіра) обертанням), зі швидкістю світла в 14 степені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Під Антарктикою знайшли геотермальне джерело, яке підігріває льодяний щит

Нове дослідження NASA з’ясувало, що під регіоном Антарктики, який зветься Земля Мері Берд, знаходиться геотермальне джерело. Мантійний потік…
Далі

З’явились свідчення про найбільшого динозавра всіх часів – Патагонського титана

Patagotitan mayorum став справжнім відкриттям з минулого світу динозаврів. Цей чемпіон беззаперечно посунув наші уявлення про прадавніх велетнів та…
Море
Далі

Зростання рівня моря прискорюється: 10 сантиметрів на декаду до 2100 року

Дані спостережень з супутників підтверджують найгірші сценарії, які прогнозували комп’ютерні моделі. Згідно з новою ґрунтовою оцінкою, підвищення рівня…