ПРИХОВАТИ

Китай встановив рекордну кількість сонячних електростанцій, перевиконавши план на 2020 рік

Сонячні електростанції Китай
Carlos Barria — Reuters

Китай продовжує дивувати світ встановленням нових потужностей у сонячній енергетиці. І наразі ні в кого не виникає думки, що ця країна збирається зупинятись, оскільки у Піднебесній лише за липень встановили додаткових 10,52 ГВт потужностей сонячних електростанцій.

Не лише 2017 рік став визначним для нарощування відновлюваної енергетики. Згідно з офіційною державною програмою, Китай вже перевершив свій тринадцятий 5-ти річний план (2016 – 2020) на збільшення частки сонячної енергетики до 105 ГВт.

Сотні гігаватів від Сонця

Нові дані, опубліковані цього тижня незалежною консалтинговою компанією Asia Europe Clean Energy (Solar) Advisory (AECEA), показують, що у липні Китай встановив колосальні 10,52 ГВт (гігават) сонячної енергії.

Крім того, у першій половині 2017 року у Піднебесній вже досягнули потужності у 24,4 ГВт нової сонячної енергії, зокрема 13,5 ГВт нових потужностей у червні.

Таким чином, лише за червень та липень китайська енергетична система поповнилась новими 24,02 ГВт електроенергії, отриманої від Сонця. На даний момент сукупна потужність сонячної енергетики у країні перевищила 112,34 ГВт.

У другій половині 2017 року у Китаї також очікують зростання потужностей сонячних електростанцій. На черзі – 5,5 ГВт від проекту Top Runner та 8 ГВт від урядової програми “Подолання бідності”.

Total
3
Shares
3 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Цей матеріал здатний самостійно відновлюватися після механічного напруження та проводити струм

Дослідницька група з Інституту біомедичних досліджень Кореї та Стенфордського університету повідомила про розробку нового матеріалу з високою електропровідністю.…
Далі

Радіоактивна хмара у Європі у 2017 році, ймовірно, походила з Росії – дослідження

У 2017 році у небі над Європою одна за одною лабораторії почали реєструвати радіоактивний матеріал. Ніхто не знав…