Китай встановив рекордну кількість сонячних електростанцій, перевиконавши план на 2020 рік

Сонячні електростанції Китай
Carlos Barria — Reuters

Китай продовжує дивувати світ встановленням нових потужностей у сонячній енергетиці. І наразі ні в кого не виникає думки, що ця країна збирається зупинятись, оскільки у Піднебесній лише за липень встановили додаткових 10,52 ГВт потужностей сонячних електростанцій.

Не лише 2017 рік став визначним для нарощування відновлюваної енергетики. Згідно з офіційною державною програмою, Китай вже перевершив свій тринадцятий 5-ти річний план (2016 – 2020) на збільшення частки сонячної енергетики до 105 ГВт.

Сотні гігаватів від Сонця

Нові дані, опубліковані цього тижня незалежною консалтинговою компанією Asia Europe Clean Energy (Solar) Advisory (AECEA), показують, що у липні Китай встановив колосальні 10,52 ГВт (гігават) сонячної енергії.

Крім того, у першій половині 2017 року у Піднебесній вже досягнули потужності у 24,4 ГВт нової сонячної енергії, зокрема 13,5 ГВт нових потужностей у червні.

Таким чином, лише за червень та липень китайська енергетична система поповнилась новими 24,02 ГВт електроенергії, отриманої від Сонця. На даний момент сукупна потужність сонячної енергетики у країні перевищила 112,34 ГВт.

У другій половині 2017 року у Китаї також очікують зростання потужностей сонячних електростанцій. На черзі – 5,5 ГВт від проекту Top Runner та 8 ГВт від урядової програми “Подолання бідності”.

3 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Дослідники збираються використати ВАК як пастку для темної матерії

Після ідентифікації бозона Гіггза та прискорення екстремально іонізованих атомів свинцю, вчені розробили новий метод пошуку та “захоплення” частинок…
Далі

На один крок ближче до надпровідників при кімнатних температурах

Надпровідники - Святий Грааль енергоефективності. Ці приголомшливі матеріали дозволяють електричному струму текти вільно без опору. Але це відбувається, як правило, тільки при температурах близьких до абсолютного нуля (мінус 273 градуса), що сильно ускладнює їх використання.
Далі

Атоми всередині атома: фізики створили екзотичну форму матерії – полярони Рідберґа

Міжнародна команда дослідників повідомила про успішне створення нової, екзотичної форми матерії, як досі існувала лише у теоретичних працях…