Китай введе поступову заборону на одноразовий пластик до 2025 року

Китайський уряд повідомив про плани взяти під контроль пластикове забруднення, зменшити його кількість на сміттєвих звалищах ключових міст та здійснити прогрес у пошуках альтернативи цьому продукту. Як повідомляє Сіньхуа, – все це до 2025 року.

У наступні роки країна з найбільшим населенням на планеті буде поступово забороняти чи обмежувати виробництво, продаж та використання певних видів пластику. Водночас, уряд планує профінансувати додаткові дослідження з розробки екологічних матеріалів, які будуть розкладатися у ґрунті.

Прийнятий урядом документ з покроковим планом передбачає заборону на виробництво та обіг тонких пластикових пакетів, а також поліетиленових сільськогосподарських плівок та інших пластикових виробів у великих містах до кінця 2020 року.

У наступні п’ять років має поступово зменшитись використання усіх пластикових пакетів та пакунків.

Одноразові пластикові соломинки мають вийти з обігу до кінця 2020 року, крім того заборона торкнеться пластикового посуду у міських їдальнях. У провінціях пластиковий посуд має бути виключений до кінця 2022 року.

До кінця 2025 року використання одноразового пластикового посуду у закладах з пакуванням швидкого харчування має скоротитись на 30%.

Раніше про план з заборони пластикового пакування у головних мережах супермаркетів повідомила влада Таїланду. У Королівстві планують повністю заборонити одноразові пакети у 2021 році з метою зменшити забруднення океану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

7 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Штучний інтелект дозволив прискорити дослідження металевого скла

Група вчених із Національного університету стандартів та технології та Північно-Західного Університету США вперше застосували технологію глибинного машинного навчання…
Далі

Вчені навчилися створювати метаматеріали, які фокусують звукові хвилі

Дослідники з Каліфорнійського технологічного університету та Швейцарської вищої технологічної школи Цюриха розробили новий підхід до проектування метаматеріалів –…