Ілон Маск повідомив у Twitter про отримання “вербального” дозволу від уряду на будівництво тунелю Гіперпетлі (Hyperloop) між Нью-Йорком та Вашингтоном.
Проміжними зупинками у надшвидкісній підземці мають стати міста: Філадельфія та Балтимор, а загальний час подорожі для пасажирів між кінцевими пунктами складе 29 хвилин.
City center to city center in each case, with up to a dozen or more entry/exit elevators in each city
— Elon Musk (@elonmusk) 20 липня 2017 р.
Підприємець також додав, що проекту знадобиться значна підтримка громадян та закликав суспільство звертатися до політичних представників для прискорення офіційного затвердження.
Гіперпетля та гіперпетлі
Якщо Маску та його Boring Company вдасться владнати усі бюрократичні питання, – а їх буде чимало, – тунель між Нью-Йорком та Вашингтоном стане першим в історії маршрутом Hyperloop, але не останнім. Він підтвердив плани також побудувати гілку у Техасі та на Західному узбережжі США.
Проект Hyperloop обіцяє надшвидкісні пасажирські перевезення на швидкості до 1100 км/год. Ним вже зацікавились в Об’єднаних Арабських Еміратах, а Маск сподівається побачити, як швидкісні тунелі з’єднають європейські столиці.