Як студенти з Німеччини вибороли перемогу на Hyperloop Pod Competition

Ілон Маск на Hyperloop Pod Competition у січні. Джерело: Rick Stella/Digital Trends

Динаміка проекту швидкісних перевезень майбутнього не така стрімка, як у SpaceX, Tesla чи Boring Company, однак кожний рік приносить нові рекорди. У змаганні транспортних капсул Hyperloop, яке відбулись на минулих вихідних, перемогла команда WARR.

Команда з Технічного університету Мюнхена (WARR) виборола перемогу після того, як їхній модуль розвинув швидкість 324 км/год. Разом з іншими учасниками вони тестували свої розробки у швидкісній вакуумній трубі SpaceX, довжиною 1,25 км.

SpaceX допомагає студентам створити майбутнє

Вперше компанія SpaceX організувала змагання Hyperloop Pod Competition у 2015 році. Студентам з різних навчальних закладів запропонували створити власні прототипи капсул для Hyperloop, де капсули мали на великій швидкості запускатись у вакуумну герметичну трубу. Після відбору у 2016 році 30 команд змогли перевірити свої розробки на міцність під час першого прогону у січні цього року.

Недільні змагання відвідав також керівник компанії SpaceX Ілон Маск. Він похвалив за досягнення німецьку команду WARR, яка у січні виграла номінацію найшвидшої капсули.

Команді WARR фактично вдалось досягти рекордної швидкості для тестового прогону капсули. До прикладу, комерційна компанія Hyperloop One, у серпневому тесті на 500-метровому треку у пустелі Невада досягла швидкості у 309 км/год.

Коли Маск вперше розповів про плани проведення змагання Hyperloop Pod Competition у 2015 році, він також підкреслив, що сам не планує займатися його розробкою. Однак тепер він підтримує проект через свою нову ініціативу – Boring Company, яка має на меті з’єднати підземним швидкісним тунелем Нью-Йорк та Вашингтон.

Традиційно, як і під час минулої серії змагань капсул, SpaceX запустить у тунель свій власний “розгінний” модуль. Щоби подивитись, “на що він здатен”.

Total
2
Shares
2 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Дагеротип
Далі

Назад у минуле: прискорювач елементарних частинок допоміг отримати зображення з дагеротипів

Вчені з Університету Західного Онтаріо, що у канадському місті Лондон, розробили спосіб відновлення зображень зі старих фотографій 19…
Далі

Більше, ніж голограма: створено 3D проекцію, що ширяє у “тонкому повітрі”

Нова робота, опублікована у журналі Nature, демонструє метод, який робить дійсністю елементи наукової фантастики. Дослідники поставили собі за…
Робот-динозавр
Далі

Робот-динозавр та страус з додатковими крилами: яким чином виник перший політ?

У певний момент еволюції динозаври отримали здатність до активного польоту, що призвело до появи птахів. Китайські дослідники провели…