Як студенти з Німеччини вибороли перемогу на Hyperloop Pod Competition

Ілон Маск на Hyperloop Pod Competition у січні. Джерело: Rick Stella/Digital Trends

Динаміка проекту швидкісних перевезень майбутнього не така стрімка, як у SpaceX, Tesla чи Boring Company, однак кожний рік приносить нові рекорди. У змаганні транспортних капсул Hyperloop, яке відбулись на минулих вихідних, перемогла команда WARR.

Команда з Технічного університету Мюнхена (WARR) виборола перемогу після того, як їхній модуль розвинув швидкість 324 км/год. Разом з іншими учасниками вони тестували свої розробки у швидкісній вакуумній трубі SpaceX, довжиною 1,25 км.

SpaceX допомагає студентам створити майбутнє

Вперше компанія SpaceX організувала змагання Hyperloop Pod Competition у 2015 році. Студентам з різних навчальних закладів запропонували створити власні прототипи капсул для Hyperloop, де капсули мали на великій швидкості запускатись у вакуумну герметичну трубу. Після відбору у 2016 році 30 команд змогли перевірити свої розробки на міцність під час першого прогону у січні цього року.

Недільні змагання відвідав також керівник компанії SpaceX Ілон Маск. Він похвалив за досягнення німецьку команду WARR, яка у січні виграла номінацію найшвидшої капсули.

Команді WARR фактично вдалось досягти рекордної швидкості для тестового прогону капсули. До прикладу, комерційна компанія Hyperloop One, у серпневому тесті на 500-метровому треку у пустелі Невада досягла швидкості у 309 км/год.

Коли Маск вперше розповів про плани проведення змагання Hyperloop Pod Competition у 2015 році, він також підкреслив, що сам не планує займатися його розробкою. Однак тепер він підтримує проект через свою нову ініціативу – Boring Company, яка має на меті з’єднати підземним швидкісним тунелем Нью-Йорк та Вашингтон.

Традиційно, як і під час минулої серії змагань капсул, SpaceX запустить у тунель свій власний “розгінний” модуль. Щоби подивитись, “на що він здатен”.

2 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Дослідник змоделював мережу “Гри престолів” і знає, хто помре наступним

Черговий сезон гучного серіалу “Гра престолів” набирає обертів. Тим часом, дослідник з Центру мережевих наук Центрального європейського університету…
Далі

Дослідники зробили прорив у технології заряджання електромобілів у русі

Дослідникам зі Стенфордського університету, можливо, щойно вдалось вирішити одну з найголовніших проблем, яка зупиняла розвиток електромобілів. Їм вдалось…
Далі

Штучний інтелект навчився керувати обличчям Обами, наче лялькою

Дослідники з Університету Вашингтону розробили новий алгоритм машинного навчання, яки вирішує одну з найбільш актуальних проблем візуалізації – перетворення…