Штучний інтелект створив та випустив свій перший музичний альбом

Тарін Саутерн у музичному кліпі “Break Free”

21 серпня світ побачив музичний альбом під назвою I AM AI, який був повністю створений алгоритмом машинного навчання. Штучний інтелект самостійно написав музику та слова до композицій, використовуючи лише вхідні параметри від людини.

Штучний інтелект у якості композитора

Головний сингл, трек “Break Free”, належить до нового альбому, який представила відома виконавиця та відеоблогер Тарін Саутерн. Однак сама пісня, як і весь альбом, має ще одного автора на ім’я Amper. Все це можна було б сприйняти як звичайну співпрацю між двома виконавцями, але все дещо цікавіше.

Тарін є відомою виконавицею, її відео на Youtube вже отримали понад 500 млн переглядів. Проте цього не можна сказати про Amper, адже він(вона чи воно) лише дебютує на віртуальній сцені.

Amper – це штучний інтелект (ШІ), який використовує алгоритми машинного навчання, щоби самостійно складати та виконувати пісні. Amper AI був створений командою професійних музикантів та експертів з технологій як платформа для створення професійної музики музикантами-аматорами.

Таким чином, Ампер став першим штучним інтелектом, який сам випустив свій перший музичний альбом. А Тарін Саутерн залишилось доповнити композицію новим кліпом:

За словами композитора та співзасновника платформи Amper Дрю Сільверштайна, Amper не розроблявся, щоби діяти самостійно. Він був створений, щоби взаємодіяти з музикантами-людьми.

“Одним з наших головних переконань, як компанії, є те, що майбутнє музики буде полягати у співпраці між людьми та ШІ. Ми хочемо, щоб колективний досвід надав поштовх творчому процесу”.

– розповів Сільверштайн у інтерв’ю виданню Tech Crunch.

Команда проекту відзначила, що на відміну від інших композицій, створених за допомогою систем машинного навчання, структура акордів та аранжування “Break Free” повністю належить Amper AI.

6 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Український MarsHooper на третьому місці космічного челенджу NASA. Підрахунок голосів триває

Завершено голосування за приз глядацьких симпатій міжнародного космічного челенджу NASA. Проект українських винахідників MarsHopper наразі займає третю позицію…
Далі

Прорив у створенні молекулярних роботів

Розкриття механізмів виточених взаємодій біологічних молекул всередині живого організму відкрило вченим шлях до створення нової галузі біотехнології –…