Капсула для Hyperloop вперше піднялась у повітря завдяки електромагнітам

Майбутнє з подорожами у надшвидкісній трубі на магнітах? Тримайте мене семеро, воно наближається занадто швидко, щоб у це повірити! Команда розробки Hyperloop (Гіперлуп – Гіперпетля) з Університету Цинциннаті опублікувала відео, на якому тестова капсула ширяє у повітрі над електромагнітами. 

Це були лише декілька міліметрів, однак вони стали значним кроком для всього людства, яке нетерпляче чекає на нову еру транспортних засобів, де мандрівка континентом займає всього декілька годин. Гіперпетля має стати новою швидкісною альтернативою застарілим залізницям, які більше не можуть задовольнити вимоги сучасного суспільства. Поєднайте швидкість літака з надійністю залізниці та доступними квитками, і ви зрозумієте сутність проекту Hyperloop.

Команда Hyperloop UC – це лише одна з тридцяти незалежних команд, яка змагається за приз у конкурсі інноватора Ілона Маска (CEO SpaceX та Tesla Motors). За умовами змагання, команда, яка надасть найкращу розробку транспортної капсули для Гіперпетлі, отримає фінансування та можливість втілити свою розробку у життя.

Керівник міждисциплінарної групи Hyperloop UC, студент аерокосмічного факультету Дхавай Шияні сподівається, що одного дня їхній прототип зможе перевозити пасажирів з міста Цинциннаті до Чикаго за 30 хвилин (а це 480 км шляху). Однак капсула ще потребує розділення на пасажирське та моторне відділення. Виходячи з опису розробки Hyperloop UC, у своєму проекті вони використали інноваційні електромагнітні двигуни від The Arx Pax.

Огляд ховербордів The Arx Pax віл Tech Crunch

Маск та компанія SpaceX не співпрацюють напряму з командами-розробниками, проте заохочують студентів з усього світу брати участь у інженерному змаганні. Hyperloop UC потрапила у топ-30 команд, яким буде надана можливість випробувати свої дороблені прототипи модулів для руху у трубі низького тиску на початку 2017 року у штаб-квартирі SpaceX.

Ось вони – міліметри, що відкривають майбутнє:

0 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Просто додай води: дослідники експериментують з органічними напівпровідниками

Напівпровідники – це матеріали, які, на відміну від провідників та ізоляторів не виявляють постійних електричних властивостей. У певних…
Далі

Дослідники зробили прорив у технології заряджання електромобілів у русі

Дослідникам зі Стенфордського університету, можливо, щойно вдалось вирішити одну з найголовніших проблем, яка зупиняла розвиток електромобілів. Їм вдалось…
Нейронний шнур у Neuralink
Далі

Маск знайшов 27 мільйонів доларів на розробку інтерфейсу між мозком та комп’ютером

Керівник Tesla та SpaceX Ілона Маск залучив 27 мільйонів доларів у проект Neuralink. Компанія була створена самим підприємцем минулого…