У SpaceX з’явився власний космічний костюм, футуристичний костюм

SpaceX космічний костюм
У SpaceX презентували свій космічний костюм.

Ілон Маск опублікував “першу картинку космічного костюма SpaceX”, і, за його словами, це дійсно робоча модель.

Вочевидь, саме такий костюм астронавти можуть вдягнути під час пілотованої місії на Марс у капсулі Dragon Crew, або на іншому космічному кораблі. Головне, що космічні костюми стають більш футуристичними, і новий дизайн від SpaceX лише підкреслює це.

Інша компанія з космічними амбіціями, Boeing, також презентувала власні космічні костюми разом з NASA на початку року. Керівник Boeing Деніс Мюйленбург також розповів про своє бачення майбутніх пілотованих місій на Марс під час конференції 4 жовтня.

Реклама відображається лише для неавторизованих читачів

Схоже, Маск сам бере участь у розробці цього футуристичного білого костюма. З його слів, астронавти мають вдягати його під час перельотів на випадок розгерметизації кабіни, і було “надзвичайно важко збалансувати естетику та функціональність”.

SpaceX та NASA

За умовами контракту з NASA, SpaceX виконує місії з доставки вантажів до МКС, починаючи з 2014 року. Приватна компанія Маска стала справжнім піонером у використанні багаторазових ракет та капсул, які значно знижують вартість витрат.

Космічні костюми SpaceX та Boeing
Порівняння космічних костюмів SpaceX та Boeing . Джерело: SpaceX/Boeing/Science Ukraine

У компанії планують запустити першу місію з екіпажем від NASA у червні наступного року. Це може бути першим випадком, коли будуть використані нові космічні костюми. Крім того, у планах – відправити у подорож довкола Місяця двох туристів у 2018-му році.

Маск неодноразово розповідав про свої плани щодо місії на Червону планету. Однак, імовірніший сценарій для першої міжпланетної місії SpaceX – це 20-ті роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама відображається лише для неавторизованих читачів

1 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Реклама відображається лише для неавторизованих читачів
Перегляньте також
Далі

Це схоже на зіткнення чорної діри та нейтронної зорі – дослідники

Нова ера астрономічних спостережень, яку відкрили детектори гравітаційних хвиль, схоже, принесла чергове відкриття: на думку австралійських та американських…
Далі

Гравітаційні хвилі та 6 питань космології, які вони можуть вирішити

Тепер, коли дослідники LIGO підтвердили реєстрацію гравітаційних хвиль, варто приділити увагу практичним питанням, на які може вплинути сенсаційне…