ПРИХОВАТИ

600 годин серіалів і ти вже знаєш, що буде далі, навіть зі штучним інтелектом

Штучний Інтелект (ШІ), розроблений у MIT, переглянув 600 годин телесеріалів і навчився прогнозувати соціальну поведінку людей.

Поки що, це лише машинний алгоритм, що відтворює принцип нейронних мереж, однак він навчився робити те, чим раніше вихвалялися завзяті домогосподарки та їхні чоловіки-скептики.

У Лабораторії комп’ютерних наук та штучного інтелекту MIT створили алгоритм, який використовує технологію глибокого навчання (deep learning). ШІ визначає шаблони поведінки людей, а потім застосовує їх для передбачення дій, що мають статися.

Дослідники “згодували” алгоритму 600 годин телесеріалів, у яких демонструвалися соціальні взаємовідносини людей. Після цього вони тестували ШІ на майстерність прогнозувати розвиток подій. Результат виявився кращим, ніж очікувалося.

Серед запропонованих ШІ сюжетів були комедійні телесеріали “Офіс”, “Клініка”, а також “Відчайдушні домогосподарки”. Комп’ютер аналізував відео, на яких люди мали за мить зробити одну з цих дій: обійнятися, потиснути руки, поцілуватися або “дати п’ять”. Що з цього вийшло? ШІ зміг передбачити подію у 43% випадків. Люди ж правильно визначали розвиток подій у 71% випадків.

Total
0
Shares
0 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Люстра квантового комп'ютера
Далі

IBM збирається відкрити потужності свого квантового комп’ютера для приватного сектора

Одна з найбільших у світі компаній з розробки програмного забезпечення ще нещодавно відзвітувала про чергове зниження прибутків за…
Далі

Графенові транзистори можуть зробити комп’ютери у 1000 разів швидшими

Команда дослідників з декількох університетів об’єднала свої зусилля, щоби створити новий тип транзисторів з графену. На відміну від…
Далі

Китайці здійснили квантову телепортацію з поверхні Землі на орбіту

Дві команди китайських дослідників встановили примітивний квантовий інтернет між супутником та лабораторією на Землі за допомогою явища квантового…
Далі

“Важка” математика: дослідники використали 200 терабайт для вирішення піфагорової трійки

Вчені анонсували комп’ютерний розв’язок піфагорової трійки. Вирішення цієї математичної проблеми з Теорії Рамсея виявилось найбільшим в історії.