Штучний інтелект + Психологія = креативний директор рекламного агентства

2002 року вперше Нобелівську премію з економіки, отримав психолог. У тексті на честь призначення цієї винагороди Деніелу Канеману було вказано: «За доведення того, що людські рішення закономірно відхиляються від стандартної моделі».

Те, що людина керується не стільки розумом та логікою — не секрет. Історія переповнена прикладами ірраціональної людської поведінки. Однак саме Деніел Канеман довів, що ця ірраціональність закономірна і передбачувана.

Ілюзії та сподівання людей піддаються систематизації — їх можна описати в формулах, а отже й працювати з ними. А хто зможе обробити максимум інформації і проаналізувати її швидше за комп’ютер? – Ніхто, людина не здатна на роботу із такими масивами даних. Тож її довірили штучному інтелекту, скерувавши у досить незвичне русло – рекламу. Робот AI-CD Бета, розроблений японською компанією __fg_link_1__, нещодавно посів посаду креативного директора рекламного підрозділу компанії.

японський робот креативний директор
Японський робот креативний директор McCann Japan. Джерело: clios.com

Співробітники сприймають AI-CD Бета, як частину команди і навіть влаштували йому урочисту церемонію на честь першого робочого дня.

Воно й не дивно, адже із таким керівником компанія має всі шанси залишити конкурентів далеко позаду. AI-CD Бета аналізуватиме величезний обсяг інформації, досліджуючи рекламні відео, створені протягом останніх 10 років, для пошуку оптимальних рішень у різних проектах.

Розробники AI-CD beta
Розробники AI-CD beta. McCann Japan.

Чекаємо на перші рішення креативного директора McCann Japan

Total
0
Shares
0 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Люстра квантового комп'ютера
Далі

IBM збирається відкрити потужності свого квантового комп’ютера для приватного сектора

Одна з найбільших у світі компаній з розробки програмного забезпечення ще нещодавно відзвітувала про чергове зниження прибутків за…
Далі

Дрон на дроті або готове безпілотне рішення для охорони бази

Коли мова йде про дрони або ховерборди, головною технічною перепоною до їхнього широко використання залишається живлення. У компанії…
Далі

Графенові транзистори можуть зробити комп’ютери у 1000 разів швидшими

Команда дослідників з декількох університетів об’єднала свої зусилля, щоби створити новий тип транзисторів з графену. На відміну від…