ПРИХОВАТИ

Антарес повіз на МКС обладнання для цікавих наукових експериментів

Вчора 17 жовтня NASA та Orbital OTK, хоча й з другої спроби, але все ж таки вдалося відправити за допомогою космічного апарату Сігнус (Cygnus) нові запаси та наукові експерименти до МКС.

Вчора 17 жовтня NASA та Orbital OTK, хоча й з другої спроби, але все ж таки вдалося відправити за допомогою космічного апарату Сігнус (Cygnus) нові запаси та наукові експерименти до МКС.

Один з наукових вантажів під назвою Saffire 2 є продовженням найбільшого експерименту з вогнем, що проводивсь за межами нашої планети. Під час експерименту Saffire 2 на кораблі Сігнус буде спалено дев’ять зразків, виготовлених з різних матеріалів. З міркувань безпеки експеримент проводитиметься під час повернення космічного корабля на Землю. Це дозволить вченим порівняти їхню горючість в умовах мікрогравітації з їхньою горючістю на Землі. Дані, які вони отримають, допоможуть зробити майбутні тривалі космічні подорожі більш безпечними.

Запуск Orbital OTK ракети Antares 17 жовтня 2016 року.

Під час ще одного експерименту буде досліджено явище “холодного вогню” — коли деякі види палив спочатку інтенсивно горять, а потім начебто гаснуть. Насправді ж, вони не гаснуть, а продовжують горіти без наявності полум’я. Вивчення “холодного вогню” допоможе NASA створити більш ефективні двигуни та екологічно чисті види палива.

Сігнус також везе нову систему освітлення, яка дозволить космонавтам підтримувати їхні біологічні годинники та бути завжди напоготові.

Також на борту є Спектрометр швидких нейтронів, що збиратиме інформацію про високоенергетичні нейтрони – один з видів космічної радіації.

Космічний апарат досягне МКС 23-го жовтня, а його повернення заплановане на кінець листопада. Тож, щоб дізнатися про результати Saffire 2, нам доведеться почекати … мінімум півтора місяця.

За матеріалами engadget.com

Нова ракета Antares, яка доставила вантаж на МКС, побудована з використанням нового двигуна російського виробництва РД-181. Інтеграцією двигуна, а також розробкою конструкцією першої ступені ракети займалися українські фахівці з КБ “Південне”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Total
0
Shares
0 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Це схоже на зіткнення чорної діри та нейтронної зорі – дослідники

Нова ера астрономічних спостережень, яку відкрили детектори гравітаційних хвиль, схоже, принесла чергове відкриття: на думку австралійських та американських…
Далі

Гравітаційні хвилі та 6 питань космології, які вони можуть вирішити

Тепер, коли дослідники LIGO підтвердили реєстрацію гравітаційних хвиль, варто приділити увагу практичним питанням, на які може вплинути сенсаційне…
Далі

Дивний парадокс «квантового голубника» знайшов своє підтвердження

Команда дослідників з Каліфорнії провела експеримент, який підтвердив так званий парадокс «квантового голубника». Це один із перших експериментів,…
Далі

Застосування інфрачервоних спостережень дозволило уточнити відстань до 150 мільйонів зір, відкритих “Gaia”

Дані з космічного телескопа Gaia та Європейської південної обсерваторії допомогли дослідникам встановити відстань до 150 мільйонів зірок.