НАСА провели другий раунд експериментів з вогнем у космосі

На космічному кораблі Cygnus NASA провели другий етап своїх експериментів з вогнем в космосі під назвою Saffire-2. Спалюючи дев’ять зразків з різних матеріалів, науковці порівнювали їхню займистість в умовах невагомості (мікрогравітації) та на Землі.

Тестам піддали: матеріал з суміші бавовни та скловолокна та Nomex (незаймистий матеріал, що використовується для виготовлення спеціальних космічних сумок). Також спалили лист з органічного скла, з якого робляться вікна в космічних кораблях та чотири силіконових зразки різної товщини.

Дослідники з команди Saffire ще не опублікували результати експериментів, але вони випустили відео двох експериментів зі зразками з Nomex (зразок 7) та органічного скла (зразок 9).

Експеримент Saffire-2: зразок 7 з Nomex. Джерело: NASA Metrics

NASA планує провести ще декілька експериментів з вогнем в космосі. Під час третього експерименту команда Saffire збирається спалити великий шматок матеріалу, як вона це зробила під час Saffire-1, коли було спалено зразок з суміші бавовни та скловолокна розміром 40×95 см. Той експеримент став найбільшим космічним експериментом з вогнем. Результати, що будуть отримані під час цих експериментів дозволять зробити космічні подорожі безпечнішими. Особливо, довготривалі подорожі, такі як політ на Марс чи до астероїдів.

Total
0
Shares
0 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Офіційно: одразу три детектори зафіксували гравітаційні хвилі від пари чорних дір

Щойно на прес-конференції в Італії представники об’єднаної наукової групи офіційно підтвердили першу в історії спостережень реєстрацію гравітаційних хвиль…
Далі

На кометі Чурюмова-Герасименко знайдені інгредієнти життя

Головні хімічні елементи, необхідні для зародження життя, знайдені зондом Європейського космічного агентства “Розетта” на кометі 67p/Чурюмова-Герасименко майже через…