1 min read

Маск отримав неформальний дозвіл на будівництво першого тунелю Hyperloop

Маск отримав неформальний дозвіл на будівництво першого тунелю Hyperloop

Ілон Маск повідомив у Twitter про отримання “вербального” дозволу від уряду на будівництво тунелю Гіперпетлі (Hyperloop) між Нью-Йорком та Вашингтоном.

Проміжними зупинками у надшвидкісній підземці мають стати міста: Філадельфія та Балтимор, а загальний час подорожі для пасажирів між кінцевими пунктами складе 29 хвилин.

Підприємець також додав, що проекту знадобиться значна підтримка громадян та закликав суспільство звертатися до політичних представників для прискорення офіційного затвердження.

Гіперпетля та гіперпетлі

Якщо Маску та його Boring Company вдасться владнати усі бюрократичні питання, – а їх буде чимало, – тунель між Нью-Йорком та Вашингтоном стане першим в історії маршрутом Hyperloop, але не останнім. Він підтвердив плани також побудувати гілку у Техасі та на Західному узбережжі США.

Проект Hyperloop обіцяє надшвидкісні пасажирські перевезення на швидкості до 1100 км/год. Ним вже зацікавились в Об’єднаних Арабських Еміратах, а Маск сподівається побачити, як швидкісні тунелі з’єднають європейські столиці.