1 min read

Інсайдерське відео з презентації нового робота Boston Dynamics

Інсайдерське відео з презентації нового робота Boston Dynamics

Кожне відео з черговою розробкою цієї компанії викликає хвилю захоплення у користувачів глобальної мережі: від робо-собак до гепардів та людиноподібних залізяк з програмною начинкою.

Але цього разу світ дізнався про нового вправного робота Boston Dynamics з відео приватного інвестора Стіва Юрветсона, який побував на закритій презентації.

Зустрічайте Гендла (“Handle”)

Поки що, не найліпше відео, яке є в мережі. На ньому Гендл з’являється у 3:45.

Спритний… Досі мало хто б міг подумати, що робот на двох колесах може виявитись настільки вправним у своїх маневрах. Насправді, новий бот Boston Dynamics використовує два колеса та ще пару механічних кінцівок, щоби зберігати рівновагу та підтримувати значну швидкість. До речі, колеса зовсім не заважають йому перестрибувати перешкоди та рухатись по пересічній місцевості.

Головний офіс Boston Dynamics знаходиться у місті Волтгем, штат Массачусетс. Компанія була заснована у 1992 році дослідниками з Массачусетського технологічного інституту та придбана компанією Google Inc. у 2013 році. Головним напрямом діяльності Boston Dynamics залишається розробка роботів, схожих на тварин.

Кремезних та вправних металевих тварин, як от цей робогепард “Чіта”: