Приєднуйся до команди SCIENCE UKRAINE

Науковий журналіст, редактор

Science Ukraine потрібен редактор. Ми шукаємо людину, готову отримувати новий досвід та розвиватися у напрямку наукової журналістики. Ми працюємо за гнучким графіком поза офісом, іноді вночі. Але ми завжди в захваті від матеріалів, з якими працюємо, та від дослідників, з якими спілкуємося.

Якщо у тебе є релевантний досвід у написанні популярних публікацій або профільна освіта, ми охоче допоможемо тобі побудувати кар'єру наукового журналіста та стати частиною нової галузі.

Твої надздібності

1. Допитливість.
2. Логічне мислення та здатність швидко орієнтуватися у різних темах досліджень та їхніх зв'язках між собою.
3. Знання англійської мови на рівні upper-intermediate + та/або курс технічного перекладу.
4. Лаконічність та виразність письмової мови. Правопис is a must have, але якщо до цього додасться стиль Гемінґвея, тоді вітаємо у старших редакторах.
5. Розуміння сучасних наукових та технологічних трендів.
6. Вміння працювати у команді та знаходити added value будь-де.

Як почати?

З'явилось супергеройське відчуття? Тоді час переходити до виконання тестового завдання.
a) Скористайся агрегаторами наукових публікацій/новин та вибери 4, які, на твою думку, є найбільш впливовими. До кожної з чотирьох новин зроби короткі дописи наступної структури: заголовок, лід (простір для креативу), суть дослідження, короткий висновок.
b) Проаналізуй кожен матеріал та вибери один для підготовки повноцінної новини. Всередині статті розкрий історію, яка призвела до відкриття чи нової теорії.
Відправляй завершену роботу на пошту [email protected] та чекай відповіді.