На мисі Канаверал вперше готують до запуску космічний корабель SpaceX Crew Dragon

Ракета Falcon 9 та космічний корабель Crew Dragon
Ракета Falcon 9 та космічний корабель Crew Dragon на стартовому майданчику на Мисі Канаверал. Джерело: NASA/Kennedy Space Center

Компанія SpaceX та NASA готують перший запуск космічного корабля Crew Dragon на ракеті-носії Falcon 9 до Міжнародної космічної станції, призначеного для майбутніх пілотованих місій.

2 березня до МКС має вперше вирушити місія з приватним космічним кораблем, розробленим для комерційних космічних польотів, та приватною американською ракетою. Щоправда, на цей раз місія, яка отримала назву Demo-1, буде тестовою та відбуватиметься без астронавтів.

Згідно з останнім повідомленням Космічного центру ім. Кеннеді, в день запланового старту ракети Falcon 9 погодні умови з імовірністю 80% “дозволять” запуск місії.

Час випробувати Crew Dragon

Космічний корабель Crew Dragon на ракеті-носії Falcon-9 має здійнятися у небо з пускового майданчика 39A у суботу о 9:49 за Києвом. Якщо все піде за планом, вже за 10 хвилин після старту Crew Dragon вийде на розраховану попередню орбіту. Стикування з МКС має відбутися у неділю о 13:00.


До МКС корабель доставить близько 180 кг обладнання та продовольства для екіпажу станції, а згодом поверне не Землю важливі дослідницькі зразки.

Повернення Crew Dragon заплановано на 8 березня. Через 10 хвилин після від’єднання від станції корабель здійснить вихід з орбіти на зниження та приводниться в Атлантичному океані.

Total
21
Shares
21 Shares:
Перегляньте також
Дагеротип
Далі

Назад у минуле: прискорювач елементарних частинок допоміг отримати зображення з дагеротипів

Вчені з Університету Західного Онтаріо, що у канадському місті Лондон, розробили спосіб відновлення зображень зі старих фотографій 19…
Астрофізика та твори Ван Гог
Далі

Унікальний інфрачервоний знімок центру нашої галактики нагадує картину Вінсента ван Гога

Астрономам вперше вдалось створити детальну карту магнітних полів, які оточують надмасивну чорну діру у центрі нашої галактики.