Опубліковане нове фото “Червоного ока” Юпітера у природних кольорах

Велика червона пляма Юпітера. Джерело: Björn Jónsson / Juno Cam

10 липня Юнона надіслала до Землі нове фото Великої червоної плями Юпітера, зроблене на висоті майже 14 тисяч кілометрів.

Завдяки астроному-аматору Бйорну Йонссону ми можемо роздивитись деталі найбільшого шторму Сонячної системи у природних кольорах.

Нагадаємо, цього місяця космічна міжпланетна станція “Юнона” надіслала перші фото поверхні Юпітера, зроблені під час максимального зближення з газовим гігантом.

“Я бачу твої справжні кольори, Юпітере!”

Нове зображення надає нам можливість поглянути на ВЧП Юпітера так само, якби ми спостерігали шторм з орбіти Юпітера, на якій зараз знаходиться Юнона.

Велика червона пляма Юпітера
Велика червона пляма Юпітера у природних кольорах. Фото – від 10 липня, висота: 13 917 км. Обробка даних космічного апарата “Юнона” громадським дослідником Björn Jónsson.

ВЧП була відкрита Джованні Кассіні у 1665 році. Деталь, що також відмічена в записах Роберта Гука 1664 року, також може бути ідентифікована як ВЧП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Total
5
Shares
5 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Астрофізика та твори Ван Гог
Далі

Унікальний інфрачервоний знімок центру нашої галактики нагадує картину Вінсента ван Гога

Астрономам вперше вдалось створити детальну карту магнітних полів, які оточують надмасивну чорну діру у центрі нашої галактики.