ПРИХОВАТИ

Rocket Lab здійснює історичний запуск на орбіту з майданчика у Новій Зеландії

Ракета компанії Rocket Lab “Electron” стартувала сьогодні, 21 січня, з мальовничого майданчика у Новій Зеландії, здійснивши першу успішну доставку комерційних супутників на орбіту.

17-метрова ракета здійнялась у повітря зі Стартового комплексу №1 на півострові Махія о 1:43 GMT.

Дев’ять головних двигунів Резерфорд, встановлених на Електроні, вивели ракету на південну траєкторію до стратосфери, після чого двигуни верхнього ступеня прискорили її до необхідної швидкості для виходу на орбіту.

Це був другий тестовий політ комерційного прискорювача Electron від компанії Rocket Labs, який мав підняти близько 150 кг на геліосинхронну орбіту (500 км від поверхні Землі). Вантажем виступили мініатюрні супутники зв’язку CubeSats.

У Rocket Lab вважають, що їхня розробка здатна заповнити нішу комерційних запусків, яка недоступна іншим прискорючачам для виведення супутників на орбіту .

Total
4
Shares
4 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

“Комета” (the Comet)

У 2016 році завершилася грандіозна космічна місія ЄКА. Космічний апарат “Розетта” (Rosetta) здійснив свій останній маневр – контрольоване…
Далі

Застосування інфрачервоних спостережень дозволило уточнити відстань до 150 мільйонів зір, відкритих “Gaia”

Дані з космічного телескопа Gaia та Європейської південної обсерваторії допомогли дослідникам встановити відстань до 150 мільйонів зірок.