1 min read

В Україні починаються Дні науки 2017

В Україні починаються Дні науки 2017

11-12 листопада 2017 року в Україні вчергове відбудеться низка науково-популярних заходів в рамках проекту “Дні науки”, повідомляє НАН України.

Заходи організовано Радою молодих вчених НАН України за підтримки Президії НАН України. Осінні “Дні науки” присвячуються Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначається щороку 10 листопада.

Лекції, демонстрації експериментів, майстер-класи й екскурсії пройдуть у шести містах: Києві, Одесі, Сумах, Харкові, Івано-Франківську та Каневі.

Участь у проекті візьмуть наукові установи Національної академії наук України, провідні вітчизняні вищі навчальні заклади, а також музеї, заповідники, природні парки. Всі охочі матимуть змогу не лише поспостерігати й послухати, а й поспілкуватися з будь-яким дослідником і отримати відповіді на запитання з цікавої для себе тематики.

Мета “Днів науки” – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю.

Програма “Днів науки” розрахована на широку вікову аудиторію. Кожен зможе обрати собі цікаву локацію.

Докладну інформацію про осінні “Дні науки 2017” розміщено на сайті проекту та facebook-сторінці.