1 min read

Дрон на дроті або готове безпілотне рішення для охорони бази

Дрон на дроті або готове безпілотне рішення для охорони бази

Коли мова йде про дрони або ховерборди, головною технічною перепоною до їхнього широко використання залишається живлення. У компанії AeroVironment Inc. вирішили, що цей недолік можна легко усунути, принаймні, якщо використовувати дрон для охорони стаціонарних об’єктів.

Значна вартість та швидка розрядка акумулятора, яка обмежує тривалість польоту — усе це ніяк не додає позитивних емоцій, якщо ви плануєте придбати собі дрона. Приладнайте до нього дріт-повідець, і ви отримаєте універсального робота-охоронця власної оселі або військової бази. Він легко набирає необхідну висоту, пильно стежить за чужинцями та відновлюється у власному технічному міні-бункері. Так працює Tether Eye, продукт компанії Aerovironment, яка спеціалізується на розробці електричних систем та безпілотних машин.

За словами розробників, квадрокоптер Tether Eye може проводити спостереження на висоті майже 46 метрів 24 години на добу. Через відсутність акумуляторів дрон виглядає дуже струнким, але все ж залишається обмеженим повідцем, через який й відбувається електричне живлення.

Tether Eye обладнаний звичайною та інфрачервоною камерами, які можуть транслювати сигнал у реальному часі через закодований канал зв’язку. Маючи постійне живлення, він може безперервно працювати у повітрі, поки не виникнуть небезпечні погодні умови, або не знадобиться технічне обслуговування. Якщо дрону потрібно сховатись, система з гнучким повідцем повертає його у спеціальний бокс.

Aerovironment анонсувала Tether Eye минулого тижня. “Прив’язаний квадрокоптер” може зацікавити військових як додаткових інструмент охоронних систем для баз на Близькому Сході.