Інцидент на орбіті: у NASA повідомили про незначний витік на МКС. Астронавти в безпеці.

Знімок МКС з космічного шатла "Діскавері" STS-114
Знімок МКС з космічного шатла “Діскавері” STS-114, 2002 р. Джерело: NASA

Сьогодні близько 2:00 години ночі диспетчери Міжнародної космічної станції у Г’юстоні, США, та Москві повідомили про реєстрацію хвилинної втрати тиску в комплексі.

Подальший аналіз даних, що надходили з МКС, показав, що астронавтам на борту станції нічого не загрожує, тому було прийняте рішення дозволити екіпажу 56 місії продовжити свій сон.

Коли екіпаж прокинувся за розкладом, оператори на Землі ініціювали робочі процедури, щоби визначити місце, де відбувся нічний витік.

Екіпаж 56 експедиції МКС
Екіпаж 56 експедиції МКС. Джерело: NASA

Шість членів екіпажу, зокрема командир станції Ендрю Ф’юстел, бортові інженери Серіна Марія Ауньйон-Ченселлор та Річард Арнольд з NASA, а також Александер Герст (ЄКА) та Олег Артем’єв з Сергієм Прокоп’євим (Роскосмос) зібралися в російському сегменті МКС. Після детального огляду вони повідомили, що витік стався в російській частині орбітальної станції.

На Землі продовжують пильно стежити за розвитком ситуації, а екіпаж станції проводить процедури з усунення несправностей.

Total
2
Shares
2 Shares:
Перегляньте також
Анак-Кракатау
Далі

Супутник зафіксував концентричні хвилі навколо вулкана Анак-Кракатау

22 грудня дослідницький супутник ЄКА Sentinel-1 зафіксував момент виверження індонезійського вулкана Анак-Кракатау. На знімках видно, як навколо вулканічного…