1 min read

Маск: Falcon Heavy буде готова до старту за 4 місяці

Маск: Falcon Heavy буде готова до старту за 4 місяці

Важка ракета компанії SpaceX, яка зможе транспортувати людей на Місяць і далі, буде готова полетіти у свій перший політ вже за чотири місяці, повідомив у своєму твіті керівник компанії Ілон Маск.

Космічна компанія Маска невпинно продовжує робити записи в історію космічних досягнень людства. На початку року SpaceX вдалось повторно запустити у космос вже використаний прискорювач ракети Falcon 9, а 3 червня їм вперше в історії вдалось повторно використати космічний вантажний модуль Dragon.

Вантажний модуль Dragon було повернено на Землю у березні 2017 р. Джерело: SpaceX

Відповідаючи на питання одного з користувачів, Маск підтвердив плани компанії вивести Falcon Havy на стартовий космічний майданчик Мис Канаверал до кінця літа.

Найпотужніша ракета

Falcon Heavy розробляється інженерами SpaceX з параметрами, які мають забезпечити їй статус найпотужнішої космічної ракети у світі. Згідно з даними компанії, ця ракета зможе піднімати на низьку навколоземну орбіту 63 800 кг. Перші туристи на Місяці також за планом мають бути доставлені туди на Falcon Heavy у 2018 році.

Уявити політ найпотужнішої космічної ракети буде легше, переглянувши це анімаційне відео:

Беручи до уваги рекордні параметри Falcon Heavy, саме цій ракеті може бути відведена роль у перших пілотованих місіях на Марс, запланованих на 2025 рік.