Навіщо Ілон Маск риє тунель у Лос-Анджелесі?

“Нудна Машина” – так назвав бур Ілон Маск. twitter.com/elonmusk

Загалом, підприємець та керівник компаній SpaceX та Tesla виконує свою обіцянку зі створення “Boring Company” (Нудної/Бурової Компанії – гра слів). Виходячи з грудневих публікацій Маска у Твіттері, він втомився він перевантаженого дорожнього трафіку і взявся вирішити це питання у “Місті Ангелів”.

Під час змагання розробників капсул Hyperloop pod competition бурова машина почала рити перший тунель, який, можливо, стане частиною майбутньої інфраструктури надшвидких перевезень Hyperloop. Таким чином, Маск виконав свою обіцянку.

У землі зробили лише невеликий круглий отвір, однак команда обіцяє прорити повноцінний транспортний тунель, а сам Маск не спростував думку, що отвори у землі будуть використовуватись для капсул Hyperloop.

Тунелі Hyperloop чи підземка для електромобілів Tesla

Якщо “Нудна Компанія” все ж буде створена, вона навряд чи буде використовувати звичайні бурові машини. Компанія Маска планує значно підвищити їхню ефективність та пришвидшити буріння майже “у десять разів” у порівнянні з традиційними методами.

Розгалужена мережа тунелів у перспективі здатна розвантажити транспорту інфраструктуру великого міста, чи навіть поєднати її з окремими будівлями.

“The Boring Copmany” Маска – це не зовсім серйозний намір, однак проект може бути пов’язаний зі стратегією Tesla зі зменшення викидів та трафіку на дорогах.

Або ж “Нудна Компанія” тестує нові технології буріння, які стануть у нагоді на поверхні Червоної планети?

Total
0
Shares
0 Shares:
Перегляньте також
Далі

На крок ближче до нейролінку та цифрового збереження спогадів

Американські дослідники створили квантовий матеріал, який може допомогти трансформувати електрохімічні сигнали мозку в електричні, придатні для обробки комп’ютером.
Далі

Нове змагання транспортних модулів для Hyperloop виграла команда з Нідерландів

Три університетські команди та приватні розробники демонстрували свою інженерну майстерність, а Маск натякнув на будівництво нового тунелю.
Далі

Безпілотний дрон, призначений для транспортування людей, здійснив перший неконтрольований політ

Приватна компанія Urban Aeronautics повідомила про вдалий запуск свого автономного транспортного дрона (Cormorant Unmanned Air Vehicle  – UAV), який…