SpaceX проводить вдалий запуск ракети Falcon 9 з вантажем для МКС

Запуск місії CRS-10 був запланований ще вчора, однак через обережність інженери відклали старт на друге “вікно”, яке було відкрите сьогодні о 16:40 (за Києвом).

Як й було заплановано, вантажний модуль Dragon відокремився від ракети через декілька хвилин після старту та вийшов на навколоземну орбіту. З МКС він з’єднається лише через два дні.

Це перший запуск SpaceX з легендарного космічного стартового майданчика LC-39A у Космічному центрі ім. Кеннеді, звідки стартували  історичні космічні місії “Аполлон” та “Спейс Шаттл”.

Вантажний модуль Dragon вийшов на заплановану орбіту, а його сонячні панелі розгорнулись у штатне положення. Вони будуть забезпечувати живлення корабля, доки він не з’єднається з бортом МКС.

У середу вантажний корабель вийде на траєкторію станції, після чого астронавти Томас Песке та Шейн Кімброу використають роботизований маніпулятор для стикування.

А ось, як тріумфально повернувся на землю прискорювач Falcon 9:

 

Total
0
Shares
0 Shares:
Перегляньте також
Астрофізика та твори Ван Гог
Далі

Унікальний інфрачервоний знімок центру нашої галактики нагадує картину Вінсента ван Гога

Астрономам вперше вдалось створити детальну карту магнітних полів, які оточують надмасивну чорну діру у центрі нашої галактики.