ПРИХОВАТИ

SpaceX проводить вдалий запуск ракети Falcon 9 з вантажем для МКС

Запуск місії CRS-10 був запланований ще вчора, однак через обережність інженери відклали старт на друге “вікно”, яке було відкрите сьогодні о 16:40 (за Києвом).

Як й було заплановано, вантажний модуль Dragon відокремився від ракети через декілька хвилин після старту та вийшов на навколоземну орбіту. З МКС він з’єднається лише через два дні.

Це перший запуск SpaceX з легендарного космічного стартового майданчика LC-39A у Космічному центрі ім. Кеннеді, звідки стартували  історичні космічні місії “Аполлон” та “Спейс Шаттл”.

Вантажний модуль Dragon вийшов на заплановану орбіту, а його сонячні панелі розгорнулись у штатне положення. Вони будуть забезпечувати живлення корабля, доки він не з’єднається з бортом МКС.

У середу вантажний корабель вийде на траєкторію станції, після чого астронавти Томас Песке та Шейн Кімброу використають роботизований маніпулятор для стикування.

А ось, як тріумфально повернувся на землю прискорювач Falcon 9:

 

Total
0
Shares
0 Shares:
Перегляньте також
Далі

Це схоже на зіткнення чорної діри та нейтронної зорі – дослідники

Нова ера астрономічних спостережень, яку відкрили детектори гравітаційних хвиль, схоже, принесла чергове відкриття: на думку австралійських та американських…
Далі

“Комета” (the Comet)

У 2016 році завершилася грандіозна космічна місія ЄКА. Космічний апарат “Розетта” (Rosetta) здійснив свій останній маневр – контрольоване…