Блискавка: SpaceX надішле пілотований корабель Dragon до Місяця наступного року

Важка ракета SpaceX
Перший запуск важкої ракети Falcon Heavy відбудеться вже цього літа – SpaceX

У SpaceX розкрили свої плани відправити до супутника Землі приватну пілотовану місію на борту космічного корабля Dragon у 2018 році.Як зазначається у прес-релізі, свій космічний тур вже профінансували дві приватні особи. Їхня фізична та технічна підготовка розпочнеться вже цього року.

У SpaceX також відзначили підтримку NASA у розробці та фінансуванні проекту Dragon 2, який стане “ключовим компонентом” цієї місії.

Космічний корабель Dragon 2 розроблявся за підтримки NASA Commercial Crew Program

Перший запуск Falcon Heavy

Ще одним компонентом місії стане довгоочікуваний запуск важкої ракети Falcon Heavy. Саме ця ракета в майбутньому має використовуватись для міжпланетних перельотів на Марс.

Перший запуск Falcon Heavy запланований на літо 2017 року.

Наступним кроком має стати запуск самого Dragon 2 до МКС в автоматичному режимі без екіпажу. Якщо все пройде вдало, у компанії очікують повторити успіх та запустити пілотований Dragon 2 вже у другому кварталі 2018 року.

Старт до Місяця

Коли Dragon почне літати за контрактами NASA, SpaceX перейде до приватної місії та відправить пілотований корабель, щоби обігнути Місяць. Символічно запуск має відбутись з космічного майданчика ім. Кеннеді (39A), де нещодавно відбувся запуск та посадка ракети Falcon 9.

Той самий стартовий майданчик використовувався для кораблів серії “Аполлон” та місячних місій.

Dragon 2 зможе повернути людей у глибокий космос вперше за останні 45 років.

Цей історичний запуск має значно наблизити нас до першої пілотованої місії на Марс, хоча й місячний туризм виглядає досить визначним досягненням. Схоже, ми повертаємось у космос…

Total
0
Shares
0 Shares:
Перегляньте також
Астрофізика та твори Ван Гог
Далі

Унікальний інфрачервоний знімок центру нашої галактики нагадує картину Вінсента ван Гога

Астрономам вперше вдалось створити детальну карту магнітних полів, які оточують надмасивну чорну діру у центрі нашої галактики.