1 min read

Hyperloop One побудує свою футуристичну транспортну мережу під водою

Hyperloop One побудує свою футуристичну транспортну мережу під водою

У Hyperloop One вирішили, що територію суходолу у майбутньому можна використати більш раціонально, а інфраструктуру надшвидких перевезень у трубі – перенести на 16 км (≈ 10 миль) у море.

Наша планета мала би називатися Океан через очевидну перевагу водної поверхні. Цей факт змушує компанії по всьому світу ламати голову над новими оптимальними шляхами транспортування своїх вантажів. У Лос-Анджелеському стартапі Hyperloop One вирішили покласти край цьому питанню та обернули свої погляди на море.

Член ради директорів Hyperloop One та виконавчий директор X-Prize Foundation Пітер Діамандіс розповів виданню Business Insider про плани Hyperloop підводного транспортування вантажів від узбережжя до офшорних портів на відстані 16 км.

Ми спілкувалися з керівництвами багатьох портів по всьому світу про можливу перебудову їхніх портів на такий манер.

— розповів Діамандіс —

Концептуально, я думаю, одна з найбільш цікавих речей у майбутньому – це велика кількість невикористаного простору під землею… На мою думку, однією з галузей, де Hyperloop може стати експертом у майбутньому є тунелювання.

На думку Діамандіса, за допомогою підводних шляхів Hyperloop може вирішити багато наявних проблем, зокрема ризики екологічних забруднень, проблеми з навігацією, шум, погодні умови та помилки штурманів.