1 min read

Школярка з України виборола четверте місце у конкурсі молодих науковців Intel ISEF

Школярка з України виборола четверте місце у конкурсі молодих науковців Intel ISEF

Валерія Тищенко з Херсона посіла четверте місце у міжнародному конкурсі молодих науковців Intel ISEF 2017, який нещодавно відбувся у Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Як повідомляє прес-служба МОН України, учениця 10-го класу Херсонського фізико-технічного ліцею Валерія Тищенко стала фіналісткою Intel Техно Україна, а у США представила свій проект з виробництва “електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води” у секції енергетики – energy physical.

Intel ISEF – популярний міжнародний конкурс дослідницьких проектів серед учнівської молоді зі всього світу. Щорічно він збирає близько 1800 учасників з різних країн та пропонує загальний призовий фонд у $4 мільйони доларів. За всю історію проведення його переможцями стали два десятки лауреатів Нобелівської премії та два володарі Премії Філдса.

Наступне змагання Intel ISEF 2018 відбудеться 13 – 18 травня 2018 року у місті Пітсбург, США. Національний відбір в Україні у технічній секції Intel Техно розпочнеться вже восени цього року, а на початку 2018-го українські школярі зможуть взяти участь у національному турі Intel Еко.