1 min read

«Microsoft IT Academy» прийшла до Національного авіаційного університету

«Microsoft IT Academy» прийшла до Національного авіаційного університету

Одним з головних пріоритетів України є прагнення побудувати орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток інформаційної складової суспільство, в якому інформаційні технології є інструментом соціального розвитку держави. Саме тому в Національному авіаційному університеті на вимогу часу започатковується «Microsoft IT Academy».

Раніше подібну академію можна було відкривати на рік, але зараз це можливо зробити на 2 роки. Академія отримує доступ до серверів корпорації Microsoft, а саме – вільний доступ до навчальних бібліотек компанії, доступ до програмних продуктів тощо. Таким чином, навчаючись в академії, студенти мають можливість навчатися за різними курсами корпорації і отримати по завершенню курсів сертифікат компанії Microsoft.

Якщо ми поглянемо на досвід наших західних колег, то побачимо, що за кордоном студент разом із дипломом бакалавра отримує понад 12 сертифікатів з різних напрямів. В Україні цього ще немає, проте треба започатковувати. Розуміння того, що треба закінчувати ще додаткові курси багатьом спадає на думку вже після закінчення університету, а так не має бути,

— розповідає директор Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій НАУ Олександр Юдін.

Важливим питанням є підготовка так званого тренерського складу для викладання в Академії. Викладачів навчатимуть згідно спеціальних програм, після чого вони мають скласти іспити. Також очікується, що найближчим часом академія буде оснащена новою сучасною технікою.

Варто відзначити, що це не перше започаткування освітніх IT-програм в Навчально-науковому інституті комп’ютерних інформаційних технологій НАУ. Сьогодні тут уже функціонує Академія Cisco Academy Connection.

Мережева Академія Cisco Academy Connection є авторизованим навчальним центром НАУ компанії Cisco Systems, використовує ліцензійні навчальні матеріали та обладнання компанії Cisco Systems класу PREMIUM. Інструктори академії також пройшли підготовку в спеціалізованому навчальному центрі.