2 min read

NASA опублікувало постери з закликом відправитись на Марс

NASA опублікувало постери з закликом відправитись на Марс

Ти потрібен Марсу! У NASA знають, що запропонувати волонтерам, аби ті полишили все заради червоної планети.

Найкращі скелі – на Марсі. У найбільшому каньйоні Сонячної Системи, долині Марінер, можна насолодитись блакитним заходом Сонця та видом двох супутників – Фобоса та Деймоса у небі.

На Марс потрібні дослідники. NASA.

Для “сов” ця робота може виявитись ідеальною. Для працівників шахт на Фобосі знайдеться гарний офіс з видом на Марс, а самі колоністи на Марсі будуть бачити сходження Фобоса два рази на добу.

Робота на Марсі у нічні зміни. NASA.

Хоробрим колоністам знадобляться сили для роботи у новому світі, а для цього потрібні свіжі овочі. Томати, огірки, капусту та салат можна буде вирощувати у спеціалізованих теплицях, навіть у невагомості.

Потрібні фермери. NASA.

Марсоходи отримують усю славу, досліджуючи нові гори, кратери, дюни та долини. Одного дня люди приєднаються до марсіанських експедицій, щоби пліч-о-пліч з роботами дослідити всі особливості поверхні червоної планети.

Знайдеться робота й для розвідників нових територій. NASA.

Навчання залишається навчанням, навіть на Марсі. Нові знання допоможуть побудувати нову цивілізацію та колонізувати супутники Марса – Фобос та Деймос.

Комусь треба буде вчити. NASA.

Талант інженера буде особливо корисним для марсіанської місії. Цим героям знадобиться кмітливість, щоби виконувати надзвичайно важливі завдання за жорстких умов навколишнього середовища Марса.

Потрібні техніки. NASA.

NASA шукає будівельників, які будуть створювати захисні житлові приміщення та будувати космічні кораблі, готові доправити людей на Марс та назад до Землі.

Розшукуються будівельники для зведення інопланетних споруд та інфраструктури. NASA.

Ти нам потрібен. NASA.

Ці постери були підготовлені NASA для виставки у Космічному центрі ім. Кеннеді у 2009 році. Тепер вони доступні для всіх охочих онлайн.