1 min read

Штучний інтелект + Психологія = креативний директор рекламного агентства

Штучний інтелект + Психологія = креативний директор рекламного агентства

2002 року вперше Нобелівську премію з економіки, отримав психолог. У тексті на честь призначення цієї винагороди Деніелу Канеману було вказано: «За доведення того, що людські рішення закономірно відхиляються від стандартної моделі».

Те, що людина керується не стільки розумом та логікою — не секрет. Історія переповнена прикладами ірраціональної людської поведінки. Однак саме Деніел Канеман довів, що ця ірраціональність закономірна і передбачувана.

Ілюзії та сподівання людей піддаються систематизації — їх можна описати в формулах, а отже й працювати з ними. А хто зможе обробити максимум інформації і проаналізувати її швидше за комп’ютер? – Ніхто, людина не здатна на роботу із такими масивами даних. Тож її довірили штучному інтелекту, скерувавши у досить незвичне русло – рекламу. Робот AI-CD Бета, розроблений японською компанією __fg_link_1__, нещодавно посів посаду креативного директора рекламного підрозділу компанії.

японський робот креативний директор
Японський робот креативний директор McCann Japan. Джерело: clios.com

Співробітники сприймають AI-CD Бета, як частину команди і навіть влаштували йому урочисту церемонію на честь першого робочого дня.

Воно й не дивно, адже із таким керівником компанія має всі шанси залишити конкурентів далеко позаду. AI-CD Бета аналізуватиме величезний обсяг інформації, досліджуючи рекламні відео, створені протягом останніх 10 років, для пошуку оптимальних рішень у різних проектах.

Розробники AI-CD beta
Розробники AI-CD beta. McCann Japan.

Чекаємо на перші рішення креативного директора McCann Japan