1 min read

Звуки тиші: у NASA показали відео з орбіти Землі під супровід легендарної пісні

Звуки тиші: у NASA показали відео з орбіти Землі під супровід легендарної пісні

Американське національне аерокосмічне агентство опублікувало відео з МКС, від якого біжать мурашки по тілу.

Останнє відео з каналу NASA Johnson Space Center, в якому зібрані кадри з 53 експедиції на МКС, було вдало покладене на перероблену музикальну композицію Simon and Garfunkel – “The Sound of Silence” (Звуки тиші) у стилі хеві-метал.

У космосі практично не поширюється звук через відсутність атмосфери, тому, виходячи у скафандрі у відкритий космос, астронавти мають змогу зануритись у безмежну тишу та насолодитися красою планети так, як ніхто інший на Землі.

Відео та фото були відзняті на низькій навколоземній орбіті (ННО) у період з серпня по жовтень цього року. Це лише мала частина знімків, які астронавти роблять на МКС, доки станція робить оберти навколо Землі кожні 90 хвилин.

Кілька років тому американський астронавт Гаррет Рейсман у коментарі виданню Slate пояснив, що навіть у відкритому космосі можна почути звуки.

“Здебільшого, що ви чуєте, це звук насосів та вентиляторів, які прокачують повітря та воду через ваш костюм”,

– сказав він –

“Це не надто дратує, але це не тихе та самотнє середовище без сторонніх звуків, крім вашого власного дихання, як це часто показують у фільмах”.

Але ви можете все ще отримати небесний досвід вакуумної тиші навколо космічної станції, коли виходите на прогулянку на орбіті.