1 min read

Блискавка: SpaceX надішле пілотований корабель Dragon до Місяця наступного року

Блискавка: SpaceX надішле пілотований корабель Dragon до Місяця наступного року

У SpaceX розкрили свої плани відправити до супутника Землі приватну пілотовану місію на борту космічного корабля Dragon у 2018 році.Як зазначається у прес-релізі, свій космічний тур вже профінансували дві приватні особи. Їхня фізична та технічна підготовка розпочнеться вже цього року.

У SpaceX також відзначили підтримку NASA у розробці та фінансуванні проекту Dragon 2, який стане “ключовим компонентом” цієї місії.

Космічний корабель Dragon 2 розроблявся за підтримки NASA Commercial Crew Program

Перший запуск Falcon Heavy

Ще одним компонентом місії стане довгоочікуваний запуск важкої ракети Falcon Heavy. Саме ця ракета в майбутньому має використовуватись для міжпланетних перельотів на Марс.

Перший запуск Falcon Heavy запланований на літо 2017 року.

Наступним кроком має стати запуск самого Dragon 2 до МКС в автоматичному режимі без екіпажу. Якщо все пройде вдало, у компанії очікують повторити успіх та запустити пілотований Dragon 2 вже у другому кварталі 2018 року.

Старт до Місяця

Коли Dragon почне літати за контрактами NASA, SpaceX перейде до приватної місії та відправить пілотований корабель, щоби обігнути Місяць. Символічно запуск має відбутись з космічного майданчика ім. Кеннеді (39A), де нещодавно відбувся запуск та посадка ракети Falcon 9.

Той самий стартовий майданчик використовувався для кораблів серії “Аполлон” та місячних місій.

Dragon 2 зможе повернути людей у глибокий космос вперше за останні 45 років.

Цей історичний запуск має значно наблизити нас до першої пілотованої місії на Марс, хоча й місячний туризм виглядає досить визначним досягненням. Схоже, ми повертаємось у космос…