1 min read

У Парижі заборонили використання старих автомобілів

У Парижі заборонили використання старих автомобілів

Поки в Україні законодавчо знижують акцизи на імпортні авто, у світі ведуть активну боротьбу з головним джерелом забруднення повітря у містах.

Цього тижня влада Парижа ввела заборону на автомобілі, які зійшли з конвеєра до 1997 року. Обмеження діє лише у денні години та спрямоване на боротьбу з міським смогом.

Смог у французькій столиці.

Ініціатива належить першому меру-жінці Парижа Енн Ідальго. Вона відверто висловила бажання розширити заборону та надалі також позбавитись шкідливих викидів дизельних авто. За її словами, так парижани зможуть “повернути” місто назад пішоходам та велосипедистам.

Раніше норвезьке видання dn.no повідомляло про загальну згоду усіх політичних партій країни щодо питання заборони продажу бензинових та дизельних авто у Норвегії до 2025 року.

На цю новину дуже позитивно відреагував голова концерну з виробництва електромобілів Tesla Motors, інноватор Ілон Маск, назвавши Норвегію “дивовижною країною”.

Тим часом, портал electrocars.com.ua повідомляє про інтенсивні темпи зростання кількості електромобілів в Україні. Автори зазначають, що за січень-травень 2016 року в Україну було ввезено 822 електромобілі. Цей показник перевищив аналогічний за увесь минулий рік на 12.5%.

А як вільно ви дихаєте у своєму місті?