Бугі ведмедів у “джунглях”: відео BBC Earth шириться мережею

Оператори BBC Earth залишили камери-пастки, щоби зняти головні маршрути ведмедів Грізлі у Канадських скелястих горах.  Але коли вони переглянули відзнятий матеріал, то усвідомили, що вони зняли справжні танці бугі-вугі у виконанні “страшних”, але таких грайливих ссавців.

Ведмеді грізлі труться спинами об дерева з декількох причин. Залишаючи шматки шерсті з власним запахом, вони помічають територію для інших ведмедів. Це також допомагає їм позбутися залишків бруду та комах, які причепилися до тіла, а також просто відчути знайоме усім задоволення.

Існує помилкова думка, що грізлі полюють лише на дичину. Насправді, ведмеді грізлі харчуються здебільшого рослинами, вправно ловлять рибу та полюбляють поласувати медом з вуликів. А ще вони чудово танцюють бугі, хоча може й не знають цього?

0 Shares:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перегляньте також
Далі

Осінні ігри: маленькі робогепарди з MIT “зіграли у футбол”

6 листопада Біоміметична лабораторія робототехніки Массачусетського технологічного інституту опублікувала запис з мініатюрними роботами-гепардами. На відео вони роблять саме…
Далі

“Комета” (the Comet)

У 2016 році завершилася грандіозна космічна місія ЄКА. Космічний апарат “Розетта” (Rosetta) здійснив свій останній маневр – контрольоване…